Benzer Ürünler
Microsoft XBOX Series X Oyun Konsolu (Microsoft Türkiye Garantili)
Microsoft XBOX Series X Oyun Konsolu
Microsoft XBOX Series X Oyun Konsolu (Microsoft Türkiye Garantili)
Microsoft XBOX Series X Oyun Konsolu (Microsoft Türkiye Garantili)
Microsoft XBOX Series X Oyun Konsolu (Microsoft Türkiye Garantili)

Microsoft XBOX Series X Oyun Konsolu (Microsoft Türkiye Garantili)

4,17
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺7.546,98(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.342,98(KDV Dahil)

MICROSOFT XBOX SERİES X

 

Karşınızda şimdiye kadarki en hızlı ve en güçlü Xbox olan Xbox Series X. Dört konsol neslinden binlerce oyunu oynayın; tüm oyunlar en güzel Xbox Series X'te görünür ve oynanır. Series X'in merkezinde, büyük oranda kısaltılmış yükleme süreleriyle daha hızlı ve kolaylaştırılmış oynanış sunmak için özel bir SSD ile entegre yazılımı eşleştiren Xbox Velocity Architecture bulunur. Hızlı Devam Etme özelliğiyle birden fazla oyun arasında sorunsuz geçiş yapın. Rakipsiz 12 teraflop ham grafik işleme gücüyle daha önce görülmemiş bir şekilde zengin yeni dünyaları keşfedin ve aksiyonun keyfini çıkarın. Saniyede 120 kareye kadar 4K oyunun, gelişmiş 3B uzaysal sesin ve daha fazlasının keyfini çıkarın. Xbox Game Pass Ultimate (üyelik ayrı olarak satılır) ile piyasaya çıktıkları gün Halo Infinite gibi tamamen yeni Xbox Game Studios oyunları dahil 100'ün üzerinde yüksek kaliteli oyundan oluşan bir kütüphaneye anında erişin.*

 

 

POWER YOUR DREAMS

 

Karşınızda merkezine sizi alan bir konsol nesli olması için tasarlanan en hızlı ve en güçlü konsolumuz Xbox Series X.

 

 

ŞİMDİYE KADARKİ EN GÜÇLÜ XBOX

 

Rakipsiz 12 teraflop ham grafik işleme gücüyle daha önce görülmemiş bir şekilde zengin yeni dünyaları keşfedin ve aksiyonun keyfini çıkarın.

 

 

DAHA FAZLA OYNAYIN, DAHA AZ BEKLEYİN

 

Özel bir SSD ve entegre yazılım tarafından desteklenen Xbox Velocity Architecture ile yeni nesil hız ve performansı deneyimleyin. Hızlı Devam Etme özelliğiyle ile birden fazla oyun arasında sorunsuz geçiş yapın. 

 

 

DÖRT NESİLDEN BİNLERCE OYUN

 

Geriye Dönük Uyumluluk sayesinde Xbox One, Xbox 360 ve Orijinal Xbox dahil Xbox'ın dört neslinden binlerce oyunu oynayın. Xbox Series X'in gücü ve hızı sayesinde, bu oyunların çoğu her zamankinden daha güzel görünecek ve daha iyi oynanacak.

 

 

XBOX GAME PASS ULTİMATE

 

Xbox Game Pass Ultimate (üyelik ayrı olarak satılır) ile piyasaya çıktıkları gün Halo Infinite gibi tamamen yeni Xbox Game Studios oyunları dahil 100'ün üzerinde yüksek kaliteli oyunu indirin ve oynayın.*

 

 

HALO INFINITE

 

Tüm umutlar kaybolduğunda ve konu insanlığın kaderine geldiğinde, Master Chief karşılaştığı en acımasız düşmanla yüzleşmeye hazır olacak. Efsanevi Halo serisi, şimdiye kadarki en geniş Master Chief hikayesi ve çığır açan oynaması ücretsiz bir çok oyunculu deneyimle geri dönüyor (konsolda Xbox Live Gold gerektirir; oyun ve üyelik ayrı olarak satılır).

 

 

YENİ XBOX KABLOSUZ OYUN KUMANDASI İLE TANIŞIN

 

Oyun sırasında konforu iyileştirmek için tasarlanan modernleştirilmiş Xbox Kablosuz Oyun Kumandasını deneyimleyin. Kaymaz yüzey sayesinde hedefe kilitlenin, içerikleri sorunsuz bir şekilde yakalayıp paylaşın.

 

 

ÖDÜN VERMEDEN DAHA FAZLA DEPOLAMA ALANI

 

Xbox Series X için Seagate Depolama Genişletme Kartı, kolaylaştırılmış oyun deneyimi sunmak için konsolun dahili SSD'si ile aynı performansı sürdürürken 1 TB harici ek depolama alanı sunar.

 

 

AKSESUARLAR

 

Xbox Series X'te oyun kumandaları, mikrofonlu kulaklıklar ve diğerleri dahil Xbox One oyun aksesuarlarınızı kullanın.

 

 

Önemli Bilgiler:

 

  • 120 FPS'de 4K: Desteklenen içerik ve monitör gerekir. İçerikleri, sunuldukça Xbox Series X'te kullanın. 

  • Xbox Game Pass: Oyun kataloğu zamanla değişiklik gösterir (xbox.com/gamepass). 

  • Halo Infinite: Çok yakında. 

  • Akıllı Teslimat: Yalnızca desteklenen oyunlar.

 

 

 

Microsoft XBOX Serisinde yer alan Microsoft XBOX X Oyun konsolu, çok daha iyi görüntü performansı ve çok daha iyi oynama deneyimi sunmasını sağlayacak özellikler ile karşımıza çıkıyor. Bağıntılı elemanların bir araya getirilmesiyle monolitik tasarımla oluşturulan Microsoft XBox X Oyun konsolu, kullandığı AMD işlemci, Özel Zen 2 işlemci teknolojisi, 3.8 Ghz işlemci hızı ve 8 çekirdek işlemci sayısı ile yüksek hız ve yüksek performansı yeniden keşfedin. Microsoft XBox X Oyun konsolu içerisinde konumlandırılmış, hava akışını sağlayan üç kanal ve elektronik bileşeni olmayan ısı engelleyici kasa, oyun konsolunun sıcaklığını optimal düzeyde tutarak ısınmanın engellenmesini sağlıyor. Ayrıca içerisinde bulunan buhar bölmesi ve bölünmüş ana kart düzeneği ile ısınmaya karşı alınan önlemler desteklenmiş, son derece sessiz çalışan fanı ile de konsol içerisinde dikey yönlü hava akışı sağlanması, Microsoft XBox X Oyun konsolunun üretiminde ısınmaya karşı son derece tedbirli bir yapının oluşturulduğunu gözler önüne seriyor. Microsoft XBox X Oyun konsolu kullandığı 16gb ram belleği ile DDR6 ram tipini kullanması ile hız ve performans alanında gayet tatmin edici olmasını sağlar. Ayrıca 1 TB boyutunda genişletilebilir kart desteği ile çok daha fazla bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Microsoft XBox X Oyun konsolunun sağladığı video çekimlerinde gerçek 4K oyun çözünürlüğü, 8K ya kadar desteklediği yüksek dinamik aralığı HDR, 4K UHD Blu-Ray özelliğinde optik sürücüsü ve saniyede kare sayısı 120 FPS ye kadar olan performansı ile keyifli bir deneyim sunar. Ayrıca Microsoft XBox X Oyun konsolunun sahip olduğu Dolby Digital 5.1, Atmos ile Dolby TrueHD üstün ses özellikleri ile tatmin edici bir performans sunar.