Taksit Market kimdir?

Başta cep telefonları olmak üzere, kredi kartı ile alışveriş kısıtı bulunan tüm ürünleri,uygun fiyatlar ve ekonomik ödeme yöntemleri ile siz değerli müşterilerimize ulaştırmak amacıyla kurulmuş olan bir mağazadır.

 

Fiziksel bir mağazanız var mıdır?

Perakende satışlar için bir mağazamız bulunmuyor ancak İstanbul Maslak’ta bulunan depomuza dilediğiniz zaman gelebilir, çayımızı içebilirsiniz.

 

Satışı yapılan ürünlerin garanti durumu nedir?

Tüm ürünlerimiz yetkili distribütör ve üretici firma garantisindedir. Dolayısıyla satın almış olduğunuz ürünlerde garanti süresi içerisinde oluşabilecek bir sıkıntıda, dilediğiniz bir yetkili serviste garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Her zaman müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan şirketimiz, müşterilerimizin kargo şikayetlerini dinleyerek bunun karşılığında kendi dağıtım ağını kurmuştur. Şirket politikası olarak İstanbul içinde bir kargo şirketinden faydalanmak yerine kendi dağıtım ağımızı kullanmaktayız. Bunun en büyük artısı, birçok üründe satın almanın tamamlandığı aynı gün ürününüzü teslim alabilirsiniz. Bazı ürünlerde ürünün tedarik sürecine bağlı olarak bu süre 1-2 iş günü kadar uzayabilmektedir. İstanbul dışında ise Yurtiçi Kargo ya da MNG Kargo ile çalışmaktayız.

 

Taksit Market ile taksitli alışveriş nasıl yapılır?

Taksit Market, Fibabanka AŞ ile yapmış olduğu kredi anlaşması sayesinde, siz değerli müşterilerimize “Fibabanka Alışveriş Kredisi” imkanı sağlamaktadır.

Mağazamızdan satın alacağınız ürünlerin ödeme adımında “sadece” Fibabanka Alışveriş Kredisi göreceksiniz. Fibabanka müşterisi olan müşterilerimiz, bu adımdan sonra birkaç tıklama ile alışverişi taksitli olarak tamamlayacaktır.

Detaylar için: https://www.taksitmarket.com/kredi-ile-taksitli-alisveris

 

Fibabanka müşterisi değilim, bu fırsattan nasıl faydalanabilirim?

Fibabanka müşterisi olmayan müşterilerimiz, ürün satın alma süreçlerinde ilk olarak Fibabanka’nın müşterisi olmak için kurye sistemine aktarılacaktır. Anlaşmalı kurye firması, ilgili evrakları kapınıza kadar ulaştırıp sizden imzaları aldıktan sonra 24 saat içerisinde Fibabanka müşterisi olabileceksiniz. Bunun ardından alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Başka ödeme seçenekleri ile de taksitli ödeme yapabilir miyim?

Maalesef mağazamızda taksitli alışveriş için tek geçerli ödeme metodu “Fibabanka Alışveriş Kredisi”dir. Tek çekim alışveriş yapmak istediğiniz ürünlerde kredi kartı seçeneğimizi de kullanabilirsiniz.